Заява: Ми підтримуємо українців та усіх людей, які проти російського нападу.

Ми засуджуємо лідерів Росії за напад на Україну, якіб відмовки в них не були.

Ми засуджуємо лідерів Росії за зруйноване життя мирних жителів. Люди вранці прокидалися, йшли працювати або вчитися, зустрічалися з друзями та родичами за вечерею, та йшли мирно спати. Натомість, зараз вони проводять ночі зі страхом та тривогою на станції метро, щоб укритися від ракетних ударів.

Ми засуджуємо лідерів Росії за те, що вони розпочали війну тим самим збільшуючи ризик поширення вірусу Ковід, та підвищуючи ризик радіаційного забруднення в Україні та за її кордонами, у випадку пошкодження Чернобильської АЕС.

Ми засуджуємо лідерів Росії за те, що вони вводять в оману людей по всьому миру, розповсюджуючи неправду у кібер пространстві, за розмножування пропаганди, за перекручення історії в своїх цілях та національній ідеології.

Ми засуджуємо лідерів Росії за обмеження свободи слова у Росії, щоб задушити голоса людей, які проти війни.

Ми засуджуємо Російських лідерів за провокування насильного вигнання людей з їх рідної землі, тим самим створюючи міліони біженців, які загублять свої сім’ї, домівки, працевлаштування, коли вони будуть убігати від атак та репресій окупантів; та за те що їх долі будут вирішуватися політичними маневрами Країн з Велими Міцностями.

Ми солідарні з українцями, які прагнуть мира у цих жахливих умовах та намагаються зберегти гідність та підтримують один одного кожен день війни.

Ми виражаємо нашу повагу Росіянам, які незважаючи на жорсткі заходи влади їх подавити, виражають свою солідарність з українцями та висловлюють свою незгоду із розв‘язуванням війни.

Ми солідарні з людьми усього світу, які відчувають біль та страждання українців як свої, та протестують проти війни.

Кампанія за Свободу та Мир Університета Кіото. 26/02/2022

関連記事

ロシアによるウクライナ侵略を非難し、ウクライナの人びとに連帯する声明について

この声明書は自由に転載していただいてかまいません。


ほかにも、さまざまな言語で翻訳・発表されるとよいと考えています。ご協力いただける方は、自由と平和のための京大有志の会 info@kyotounivfreedom.com までご連絡ください。

TOP